WMF21-5D13MGUP8CB3.7
MFR.Part #
WMF21-5D13MGUP8CB3.7
JLCPCB Part #
C472014
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+170℃ 1.13min 13mm 15mW/℃ 2800K 5A 5Ω 7.5mm ±20% 插件,P=7.5mm NTC Thermistors ROHS