WMF21-10D15MSUU8DB25
MFR.Part #
WMF21-10D15MSUU8DB25
JLCPCB Part #
C472038
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+170℃ 1.25min 10mm 10Ω 15mm 20mW/℃ 3200K 5A ±20% 插件,P=10mm NTC Thermistors ROHS