RT1/4W392KFT/B
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RT1/4W392KFT/B
JLCPCB Part #
C5200506
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 392kΩ High Voltage Glass Glaze Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS