RSS3W47RJF2A1
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RSS3W47RJF2A1
JLCPCB Part #
C5249462
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 47Ω Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS