RSS2W22RJT52B1
MFR.Part #
RSS2W22RJT52B1
JLCPCB Part #
C5249506
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS