RSS2W10RJT52B2
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RSS2W10RJT52B2
JLCPCB Part #
C5249503
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS