RN2WS470RFT/BA1
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RN2WS470RFT/BA1
JLCPCB Part #
C433593
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-55℃~+125℃ 2W 470Ω 500V Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS