RN1/4W2K2FT/BA1
MFR.Part #
RN1/4W2K2FT/BA1
JLCPCB Part #
C410656
Description
-55℃~+125℃ 2.2kΩ 250V 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS