RN1/4W120KFT/BA1
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RN1/4W120KFT/BA1
JLCPCB Part #
C410685
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-55℃~+125℃ 120kΩ 250V 250mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS