RN1/2WS680ΩFT/BA1
MFR.Part #
RN1/2WS680ΩFT/BA1
JLCPCB Part #
C385540
Package
Plugin,D2.4xL6.5mm
Description
500mW 680Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS