RN1/2W390ΩFT/BA1
MFR.Part #
RN1/2W390ΩFT/BA1
JLCPCB Part #
C385626
Description
350V 390Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9.2mm Through Hole Resistors ROHS