RN1/2W13KΩFT/BA1
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RN1/2W13KΩFT/BA1
JLCPCB Part #
C385574
Package
Plugin,D3.3xL9.2mm
Description
13kΩ 350V 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9.2mm Through Hole Resistors ROHS