RN1WS47KFT/BA1
MFR.Part #
RN1WS47KFT/BA1
JLCPCB Part #
C433645
Description
-55℃~+125℃ 1W 350V 47kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9.2mm Through Hole Resistors ROHS