RN1WS30KΩFT/BA1
MFR.Part #
RN1WS30KΩFT/BA1
JLCPCB Part #
C385372
Description
1W 30kΩ 350V Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9.2mm Through Hole Resistors ROHS