RN1WS300ΩFT/BA1
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RN1WS300ΩFT/BA1
JLCPCB Part #
C385371
Package
Plugin,D3.3xL9.2mm
Description
1W 300Ω 350V Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9.2mm Through Hole Resistors ROHS