RMC20106.8K5%N
MFR.Part #
RMC20106.8K5%N
JLCPCB Part #
C269336
Description
200V 500mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS