RMC1206560K5%N
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RMC1206560K5%N
JLCPCB Part #
C269909
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 560kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS