RMC12061.85%N
MFR.Part #
RMC12061.85%N
JLCPCB Part #
C269659
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS