RMC1206100K5%N
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RMC1206100K5%N
JLCPCB Part #
C269750
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS