RMC08055.111%N
MFR.Part #
RMC08055.111%N
JLCPCB Part #
C269568
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.11Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS