RMC0805110K5%N
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RMC0805110K5%N
JLCPCB Part #
C325866
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS