RMC06033011%N
MFR.Part #
RMC06033011%N
JLCPCB Part #
C269904
Description
-55℃~+155℃ 100mW 301Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS