RMC06032.2M1%N
MFR.Part #
RMC06032.2M1%N
JLCPCB Part #
C325674
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2MΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS