RMC04027501%N
MFR.Part #
RMC04027501%N
JLCPCB Part #
C325535
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS