RMC04024.99M1%N
MFR.Part #
RMC04024.99M1%N
JLCPCB Part #
C269404
Description
-55℃~+155℃ 4.99MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS