2432-012-X5R0-102M
Extended
Manufacturer
Tusonix / CTS
MFR.Part #
2432-012-X5R0-102M
JLCPCB Part #
C6372194
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 1nF 20A 2kV X5R ±20% 插件 EMI/RFI Filters (LC, RC Networks)