0811-040-X5U0-472M
Extended
Manufacturer
Tusonix / CTS
MFR.Part #
0811-040-X5U0-472M
JLCPCB Part #
C6641404
Package
Plugin
Description
14mm 4.7nF 500V 9.52mm ±20% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS