0801-040-X7R0-681M
Extended
Manufacturer
Tusonix / CTS
MFR.Part #
0801-040-X7R0-681M
JLCPCB Part #
C5466905
Package
Plugin
Description
6.35mm 680pF 8.89mm X7R ±20% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS