0538-011-C-3.0-10LF
Extended
Manufacturer
Tusonix / CTS
MFR.Part #
0538-011-C-3.0-10LF
Description
-55℃~+125℃ 200V 3pF~10pF 500@1MHz 6.99mm - Trimmers, Variable Capacitors ROHS