0538-006-F-15.0-60
Extended
Manufacturer
Tusonix / CTS
MFR.Part #
0538-006-F-15.0-60
Description
-55℃~+125℃ 100V 15pF~60pF 500@1MHz 6.99mm - Trimmers, Variable Capacitors