SN65HVD55DR-TUDI
Extended
Manufacturer
Tudi
MFR.Part #
SN65HVD55DR-TUDI
JLCPCB Part #
C53086278
Package
SOP-14
Description
-40℃~+85℃ 1Mbps 256 3V~5.5V Full-Duplex Transceiver ±15kV SOP-14 RS-485 / RS-422 ICs ROHS