LMV321M5X/NOPB-TUDI
Extended
Manufacturer
Tudi
MFR.Part #
LMV321M5X/NOPB-TUDI
JLCPCB Part #
C52941512
Package
SOT-23-5
Description
-2.75V~-1.05V、1.05V~2.75V -40℃~+125℃ 1.5MHz 125dB 130uA 1V/us 1mV 2.5pA 2.5pA 2.7V~5.5V 28nV/√Hz@1kHz 45mA 5uV/℃ Rail-to-rail output SOT-23-5 Operational Amplifier ROHS