TM15N10SI
Extended
Manufacturer
Tritech-MOS
MFR.Part #
TM15N10SI
JLCPCB Part #
C7422819
Package
SOT-89-3L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 15A 16nC@10V 24pF 2V 3.5W 45pF 740pF 80mΩ@10V SOT-89-3L MOSFETs ROHS