FS20-055-C2
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
FS20-055-C2
JLCPCB Part #
C17645921
Package
Plugin
Description
10V、20V 115V、230V 2 2 4.2kV 55mA、110mA Plugin Power Transformers ROHS