FS16-2250-C2
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
FS16-2250-C2
JLCPCB Part #
C17210915
Package
Plugin
Description
115V、230V 2 2 2.25A、4.5A 4.2kV 8V、16V Plugin Power Transformers ROHS