FS10-1200-C2
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
FS10-1200-C2
JLCPCB Part #
C17559189
Package
Plugin
Description
1.2A、2.4A 115V、230V 2 2 4.2kV 5V、10V Plugin Power Transformers ROHS