AX97-30470
Extended
Manufacturer
Triad Magnetics
MFR.Part #
AX97-30470
JLCPCB Part #
C3220884
Package
SMD,13.5x9.4mm
Description
160mΩ 2A 47uH ±20% SMD,13.5x9.4mm Power Inductors ROHS