XD9260A11DER-Q
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XD9260A11DER-Q
JLCPCB Part #
C2472491
Package
USPC-6(1.8x2)
Description
-40℃~+105℃@(TA) 1 1.1V 1.5A 2.7V~5.5V 3MHz Buck Buck Built-in Fixed Yes USPC-6(1.8x2) DC-DC Converters ROHS