XC9265D12BMR-G
MFR.Part #
XC9265D12BMR-G
JLCPCB Part #
C5838352
Package
SOT-25
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.2V 2V~6V 50mA Buck Buck Built-in Fixed Yes SOT-25 DC-DC Converters ROHS