XC9265C38B4R-G
MFR.Part #
XC9265C38B4R-G
JLCPCB Part #
C2469688
Package
USPEL-6(1.8x2)
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 200mA 2V~6V 3.8V Buck Buck Built-in Fixed Yes USPEL-6(1.8x2) DC-DC Converters ROHS