XC9265A24BMR-G
MFR.Part #
XC9265A24BMR-G
JLCPCB Part #
C5838338
Package
SOT-25
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 2.4V 200mA 2V~6V Buck Buck Built-in Fixed Yes SOT-25 DC-DC Converters ROHS