XC9265A23BMR-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XC9265A23BMR-G
JLCPCB Part #
C2475178
Package
SOT-25
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 2.3V 200mA 2V~6V Buck Buck Built-in Fixed Yes SOT-25 DC-DC Converters ROHS