XC9260B31CPR-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XC9260B31CPR-G
JLCPCB Part #
C2477128
Package
SOT-89-5
Description
-40℃~+105℃@(TA) 1 1.2MHz 1.5A 2.7V~5.5V 3.1V Buck Buck Built-in Fixed Yes SOT-89-5 DC-DC Converters ROHS