XC9260A14DPR-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XC9260A14DPR-G
JLCPCB Part #
C2477022
Package
SOT-89-5
Description
-40℃~+105℃@(TA) 1 1.4V 1.5A 2.7V~5.5V 3MHz Buck Buck Built-in Fixed Yes SOT-89-5 DC-DC Converters ROHS