XC9258A27CMR-G
MFR.Part #
XC9258A27CMR-G
JLCPCB Part #
C2477869
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+105℃@(TA) 1 1.2MHz 1A 2.5V~5.5V 2.7V Buck Buck Built-in Fixed Yes SOT-25-5 DC-DC Converters ROHS