XC9257B31EMR-G
MFR.Part #
XC9257B31EMR-G
JLCPCB Part #
C2478942
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃@(TA) 1 1A 2.5V~5.5V 3.1V 6MHz Buck Buck Built-in Fixed Yes SOT-25 DC-DC Converters ROHS