XC9257B19EMR-G
MFR.Part #
XC9257B19EMR-G
JLCPCB Part #
C2478928
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+105℃@(TA) 1 1.9V 1A 2.5V~5.5V 6MHz Buck Buck Built-in Fixed Yes SOT-25-5 DC-DC Converters ROHS