XC9237C18DER-G
MFR.Part #
XC9237C18DER-G
JLCPCB Part #
C2478562
Package
USPC-6(1.8x2)
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.8V 2V~6V 3MHz 600mA Buck Buck Built-in Fixed Yes USPC-6(1.8x2) DC-DC Converters ROHS