XC9236A28D4R-G
MFR.Part #
XC9236A28D4R-G
JLCPCB Part #
C6934477
Package
USPEL-6(1.8x2)
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 2.8V 2V~6V 3MHz 600mA Buck Buck Built-in Fixed Yes USPEL-6(1.8x2) DC-DC Converters ROHS