XC9236A17D0R-G
MFR.Part #
XC9236A17D0R-G
JLCPCB Part #
C6008813
Package
XFBGA-5
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.7V 2V~6V 3MHz 600mA Buck Buck Built-in Fixed Yes XFBGA-5 DC-DC Converters ROHS